چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه کمیته انطباق امور اداری و فنی مؤسسات پزشکی با موازین شرع مقدس در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جلسه کمیته انطباق امور اداری و فنی مؤسسات پزشکی با موازین شرع مقدس با حضور دکتر باقر زاده مدیر فرهنگی دانشگاه، دکتر وسکویی مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده، حسینی مدیر امور حقوقی دانشگاه، کاظم‌زاده کارشناس کمیته انطباق دانشگاه، معصومی سرپرست معاونت پشتیبانی مجتمع، رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی مجتمع، طاهری زاده مدیر منابع انسانی مجتمع، آریاملو سرپرست مدیریت پرستاری و سایر اعضا سه‌شنبه ۲۹ آبان ماه ۹۷ در سالن شورای ریاست برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر باقر زاده مدیر فرهنگی دانشگاه پیرامون شکل‌گیری طرح کمیته انطباق در سال ۶۸ توضیحاتی ارائه کردند و مقرر گردید طبق آئین‌نامه اجرایی برای کمیته انطباق باید یک برنامه نهایی ایجاد شود. همچنین در خصوص وجود نیروهای همگن برای رسیدن به وضعیت مطلوب بحث و تبادل‌نظر شد.
دکتر وسکویی مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده در خصوص بررسی میزان رعایت پوشش و حریم بیمار و نوع لباس بیماران و کارهایی که در این زمینه انجام‌شده است تا لباس بیماران متناسب با نیاز بیماران در بخش‌هایی مانند ارتوپدی و اتاق عمل باشد، توضیحاتی ارائه کردند.
ضمناً در خصوص طرح حجاب و عفاف و الزام رعایت آن بر اساس آئین‌نامه پوشش حرفه‌ای دانشگاه سخنانی ایراد شد.
دکتر رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی مجتمع در خصوص تکریم بیمار و احترام به حقوق بیمار نکاتی را بیان کردند و در پایان مقرر شد برای نماینده‌های مسئول حجاب بیمارستان جلساتی برگزار شود و در صورت نیاز لباس مخصوص ارتوپدی و ارولوژی تهیه شود.


١٢:٢١ - چهارشنبه ٣٠ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٨٢١٨٥    /    تعداد نمایش : ١٢١خروج