به وب سایت مجتمع بیمارستانی امام خیمنی(ره) تهران خوش آمدیدتماس با ما|بیمه های طرف قرارداد|تعرفه های بیمارستان|راهنمای مراجعان
صفحه اصلي > درباره بیمارستان > پیام ریاست بیمارستان 
: شما اینجا هستید
 
 

پیام ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

باسمه تعالی

نام مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) برای هر هم وطن ایرانی مترادف با محلی است که ملجاء و مأمن همه دردمندان بیماری است که در هیچ جای دیگر کشور پذیرش نمی گیرند. این مرکز در قلب تهران واقع و با دسترسی های مناسب از طریق بزرگراه چمران و بلوار کشاورز محل مراجعه بیماران تهرانی و شهرستانی است. فارغ التحصیلان دوره های عمومی، تخصصی و فوق تخصصی این مرکز که در هر سال بالغ بر چندصد نفر هستند به اقصی نقاط کشور عزیمت می کنند و بیماران پیچیده را به اساتید مبرز و دانشمند مجتمع ارجاع می دهند.


چهار مرکز عمده این مجتمع، بیمارستانهای امام خمینی(ره) با بیش از 600 تخت، ولی عصر(عج) با بیش از 350 تخت و انستیتو کانسر با بیش از 200 تخت بستری و مرکز مجهز تصویربرداری مجتمع به همراه چندین مرکز تحقیقاتی شامل: مرکز تحقیقات بیماریهای اعصاب، مرکز تحقیقات علوم و تکنولوژی در پزشکی، مرکز تحقیقات و بانک فراورده های پیوندی، مرکز تحقیقات تولید مثل، همه در این مجموعه جای گرفته اند.


این مجتمع در برنامه پنج ساله آینده اش توسعه زیر ساختهای ارائه خدمت در قالب دو پروژه ساخت بیمارستان جدید و مجهز، یکی برای انستیتو کانسر با 540 تختخواب و دیگری جایگزین بیمارستانهای امام و ولی عصر با 850 تخت خواب را در دست اجرا دارد. علی رغم محدودیت های ایجاد شده در اثر این ساخت و سازها، مجموعه مدیران مجتمع با همکاری کارکنان دلسوز آن شرائط ارائه خدمت صادقانه با محوریت رضایت مراجعین و بیماران را با وسواس بسیار مد نظر قرار داده و با تدابیر ویژه که استفاده از فضاهای موجود و ایجاد فضاهای موقت برای خدمت رسانی بهتر است تلاش می نمایند که کیفیت خدمات، نه تنها کاهش نیابند، بلکه با تأکید بر اصول حاکمیت خدمات بالینی و جلب رضایتمندی بیماران و استقرار استانداردهای اعتباربخشی ملی و اصول ایمنی بیمار که بتدریج در تمامی بدنه کارکنان جاری می شود، فضایی را فراهم آورند که مراجعین محترم دغدغه های جانبی نداشته و تنها نگرانی شان بهبود آلام و بیماریشان باشد.

 اینجا محور همه کارها و هدف همه کارکنان یک جمله بیش نیست:

" بهبودی بیماران و رضایت آنها از نحوه ارائه خدمات "

برای تحقق کامل این هدف تلاش بسیار لازم است و عزم جدی همه همکاران را در این جهت جدی و مستحکم است. پله به پله در افق ایران 1404 بالا خواهیم رفت تا هم به لحاظ علمی و هم به لحاظ کیفی در قله باشیم و در قله بمانیم.

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   

  تهران، انتهای بلوار کشاورز خیابان دکتر قریب؛ مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره) کد پستی: 1419733141

   Imamhospital@tums.ac.ir

     61190  -  021